NT tikslas, UAB

Įmonės NT tikslas, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

NT tikslas, UAB

Įmonės adresas:

Pylimo g. 20-15, LT-01118 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.nntb.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

303257024

Įmonės PVM kodas:

LT100010821819

Įmonės registracijos data:

2014-03-06

Įmonės NT tikslas, UAB veikla

Įmonė NT tikslas, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę NT tikslas, UAB:

Įmonės NT tikslas, UAB juridinio asmens kodas yra 303257024. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2014-03-06

Įmonės NT tikslas, UAB adresas yra Pylimo g. 20-15, LT-01118 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100010821819.

Su įmone NT tikslas, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie NT tikslas, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.nntb.lt