UAB "Ns Projektai"

Įmonės UAB "Ns Projektai" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Ns Projektai"

Įmonės adresas:

Architektų g. 138-65, Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302458088

Įmonės PVM kodas:

LT100005110115

Įmonės registracijos data:

2009-11-13

Įmonės UAB "Ns Projektai" veikla

Įmonė UAB "Ns Projektai" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Ns Projektai":

Įmonės UAB "Ns Projektai" juridinio asmens kodas yra 302458088. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2009-11-13

Įmonės UAB "Ns Projektai" adresas yra Architektų g. 138-65, Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100005110115.

Su įmone UAB "Ns Projektai" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: