Nordic Idea, UAB

Įmonės Nordic Idea, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Nordic Idea, UAB

Įmonės adresas:

Vasario 16-osios g. 38, Garliava, LT-53274 Kauno r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.nordicidea.eu

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302642572

Įmonės PVM kodas:

LT100006229915

Įmonės registracijos data:

2011-06-28

Įmonės Nordic Idea, UAB veikla

Įmonė Nordic Idea, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Nordic Idea, UAB:

Įmonės Nordic Idea, UAB juridinio asmens kodas yra 302642572. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2011-06-28

Įmonės Nordic Idea, UAB adresas yra Vasario 16-osios g. 38, Garliava, LT-53274 Kauno r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100006229915.

Su įmone Nordic Idea, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Nordic Idea, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.nordicidea.eu