Nerjula, UAB

Įmonės Nerjula, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Nerjula, UAB

Įmonės adresas:

Naujoji g. 21, LT-87130 Telšiai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

180304646

Įmonės registracijos data:

1994-11-16

Įmonės Nerjula, UAB veikla

Įmonė Nerjula, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Nerjula, UAB:

Įmonės Nerjula, UAB juridinio asmens kodas yra 180304646. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1994-11-16

Įmonės Nerjula, UAB adresas yra Naujoji g. 21, LT-87130 Telšiai.

Su įmone Nerjula, UAB galite susisiekti:
telefonu: