Navizija, MB

Įmonės Navizija, MB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Navizija, MB

Įmonės adresas:

Pavasario g. 2-2, LT-10309 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

303192651

Įmonės PVM kodas:

LT100008170418

Įmonės registracijos data:

2013-11-21

Įmonės Navizija, MB veikla

Įmonė Navizija, MB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Navizija, MB:

Įmonės Navizija, MB juridinio asmens kodas yra 303192651. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2013-11-21

Įmonės Navizija, MB adresas yra Pavasario g. 2-2, LT-10309 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100008170418.

Su įmone Navizija, MB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: