Naudotas baldas, MB

Įmonės Naudotas baldas, MB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Naudotas baldas, MB

Įmonės adresas:

Tvenkinio g. 20, Daukniškiai, LT-38391 Panevėžio r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

303257031

Įmonės registracijos data:

2014-03-05

Įmonės Naudotas baldas, MB veikla

Įmonė Naudotas baldas, MB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Naudotas baldas, MB:

Įmonės Naudotas baldas, MB juridinio asmens kodas yra 303257031. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2014-03-05

Įmonės Naudotas baldas, MB adresas yra Tvenkinio g. 20, Daukniškiai, LT-38391 Panevėžio r..

Su įmone Naudotas baldas, MB galite susisiekti:
telefonu: