N. Pleikio IĮ

Įmonės N. Pleikio IĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

N. Pleikio IĮ

Įmonės adresas:

Brožynų g. 2-1, Klaipėda (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

241956580

Įmonės PVM kodas:

LT419565811

Įmonės registracijos data:

2000-11-14

Įmonės N. Pleikio IĮ veikla

Įmonė N. Pleikio IĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę N. Pleikio IĮ:

Įmonės N. Pleikio IĮ juridinio asmens kodas yra 241956580. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2000-11-14

Įmonės N. Pleikio IĮ adresas yra Brožynų g. 2-1, Klaipėda. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT419565811.

Su įmone N. Pleikio IĮ galite susisiekti:
telefonu: