MONOSA, UAB

Įmonės MONOSA, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

MONOSA, UAB

Įmonės adresas:

Architektų g. 34-8, LT-78265 Šiauliai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302859825

Įmonės registracijos data:

2012-09-11

Įmonės MONOSA, UAB veikla

Įmonė MONOSA, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę MONOSA, UAB:

Įmonės MONOSA, UAB juridinio asmens kodas yra 302859825. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2012-09-11

Įmonės MONOSA, UAB adresas yra Architektų g. 34-8, LT-78265 Šiauliai.

Su įmone MONOSA, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: