IĮ "Modėja"

Įmonės IĮ "Modėja" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

IĮ "Modėja"

Įmonės adresas:

A. Tatarės g. 1, Lukšiai, LT-71180 Šakių r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

301844222

Įmonės PVM kodas:

LT100005089416

Įmonės registracijos data:

2008-08-28

Įmonės IĮ "Modėja" veikla

Įmonė IĮ "Modėja" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę IĮ "Modėja":

Įmonės IĮ "Modėja" juridinio asmens kodas yra 301844222. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-08-28

Įmonės IĮ "Modėja" adresas yra A. Tatarės g. 1, Lukšiai, LT-71180 Šakių r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100005089416.

Su įmone IĮ "Modėja" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: