UAB "Minsta"

Įmonės UAB "Minsta" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Minsta"

Įmonės adresas:

Gamyklos g. 17-22, Mažeikiai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

301733485

Įmonės PVM kodas:

LT100006838912

Įmonės registracijos data:

2008-05-23

Įmonės UAB "Minsta" veikla

Įmonė UAB "Minsta" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Minsta":

Įmonės UAB "Minsta" juridinio asmens kodas yra 301733485. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-05-23

Įmonės UAB "Minsta" adresas yra Gamyklos g. 17-22, Mažeikiai. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100006838912.

Su įmone UAB "Minsta" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: