Magiška kava, UAB

Įmonės Magiška kava, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Magiška kava, UAB

Įmonės adresas:

Dragūnų g. 13, LT-91174 Klaipėda (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

303159256

Įmonės registracijos data:

2013-10-03

Įmonės Magiška kava, UAB veikla

Įmonė Magiška kava, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Magiška kava, UAB:

Įmonės Magiška kava, UAB juridinio asmens kodas yra 303159256. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2013-10-03

Įmonės Magiška kava, UAB adresas yra Dragūnų g. 13, LT-91174 Klaipėda.

Su įmone Magiška kava, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: