UAB "Lututė"

Įmonės UAB "Lututė" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Lututė"

Įmonės adresas:

V. Putvinskio g. 47-4, Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

134403824

Įmonės PVM kodas:

LT344038219

Įmonės registracijos data:

1995-03-08

Įmonės UAB "Lututė" veikla

Įmonė UAB "Lututė" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Lututė":

Įmonės UAB "Lututė" juridinio asmens kodas yra 134403824. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1995-03-08

Įmonės UAB "Lututė" adresas yra V. Putvinskio g. 47-4, Kaunas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT344038219.

Su įmone UAB "Lututė" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: