Lukremsta, UAB

Įmonės Lukremsta, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Lukremsta, UAB

Įmonės adresas:

Ramučių g. 4, LT-99149 Šilutė (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300113378

Įmonės PVM kodas:

LT100001679415

Įmonės registracijos data:

2005-05-11

Įmonės Lukremsta, UAB veikla

Įmonė Lukremsta, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Lukremsta, UAB:

Įmonės Lukremsta, UAB juridinio asmens kodas yra 300113378. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2005-05-11

Įmonės Lukremsta, UAB adresas yra Ramučių g. 4, LT-99149 Šilutė. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100001679415.

Su įmone Lukremsta, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: