LSVMM, UAB

Įmonės LSVMM, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

LSVMM, UAB

Įmonės adresas:

Vilniaus g. 10, LT-27101 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.lsvmm.com

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300657134

Įmonės registracijos data:

2007-03-08

Įmonės LSVMM, UAB veikla

Įmonė LSVMM, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę LSVMM, UAB:

Įmonės LSVMM, UAB juridinio asmens kodas yra 300657134. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2007-03-08

Įmonės LSVMM, UAB adresas yra Vilniaus g. 10, LT-27101 Vilnius.

Su įmone LSVMM, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie LSVMM, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.lsvmm.com