Lanžeronas, UAB

Įmonės Lanžeronas, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Lanžeronas, UAB

Įmonės adresas:

Vytauto g. 54, LT-20107 Ukmergė (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.lanzeronas.lt/

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

182747380

Įmonės PVM kodas:

LT100007999310

Įmonės registracijos data:

1991-04-25

Įmonės Lanžeronas, UAB veikla

Įmonė Lanžeronas, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Lanžeronas, UAB:

Įmonės Lanžeronas, UAB juridinio asmens kodas yra 182747380. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1991-04-25

Įmonės Lanžeronas, UAB adresas yra Vytauto g. 54, LT-20107 Ukmergė. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100007999310.

Su įmone Lanžeronas, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Lanžeronas, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.lanzeronas.lt/