UAB "Lamisa"

Įmonės UAB "Lamisa" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Lamisa"

Įmonės adresas:

Vingrių g. 13-1, LT-01141 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

300528068

Įmonės registracijos data:

2006-01-19

Įmonės UAB "Lamisa" veikla

Įmonė UAB "Lamisa" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Lamisa":

Įmonės UAB "Lamisa" juridinio asmens kodas yra 300528068. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2006-01-19

Įmonės UAB "Lamisa" adresas yra Vingrių g. 13-1, LT-01141 Vilnius.

Su įmone UAB "Lamisa" galite susisiekti:
telefonu: