UAB "KTVG"

Įmonės UAB "KTVG" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "KTVG"

Įmonės adresas:

Kalvarijų g. 61, LT-09317 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302677986

Įmonės PVM kodas:

LT100006438019

Įmonės registracijos data:

2011-10-19

Įmonės UAB "KTVG" veikla

Įmonė UAB "KTVG" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "KTVG":

Įmonės UAB "KTVG" juridinio asmens kodas yra 302677986. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2011-10-19

Įmonės UAB "KTVG" adresas yra Kalvarijų g. 61, LT-09317 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100006438019.

Su įmone UAB "KTVG" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie UAB "KTVG" galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.kalvariju-turgus.lt