Kreiva linija, UAB

Įmonės Kreiva linija, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Kreiva linija, UAB

Įmonės adresas:

A. Mackevičiaus g. 76-1, LT-44204 Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.kreivalinija.lt

Įmonės kodas:

135895887

Įmonės PVM kodas:

LT100007891117

Įmonės registracijos data:

2002-05-27

Įmonės Kreiva linija, UAB veikla

Įmonė Kreiva linija, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Kreiva linija, UAB:

Įmonės Kreiva linija, UAB juridinio asmens kodas yra 135895887. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2002-05-27

Įmonės Kreiva linija, UAB adresas yra A. Mackevičiaus g. 76-1, LT-44204 Kaunas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100007891117.

Su įmone Kreiva linija, UAB galite susisiekti:
telefonu:

Apie Kreiva linija, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.kreivalinija.lt