Koveris, UAB

Įmonės Koveris, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Koveris, UAB

Įmonės adresas:

Maironio g. 6-1, LT-44302 Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

303396390

Įmonės PVM kodas:

LT100011116117

Įmonės registracijos data:

2014-09-18

Įmonės Koveris, UAB veikla

Įmonė Koveris, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Koveris, UAB:

Įmonės Koveris, UAB juridinio asmens kodas yra 303396390. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2014-09-18

Įmonės Koveris, UAB adresas yra Maironio g. 6-1, LT-44302 Kaunas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100011116117.

Su įmone Koveris, UAB galite susisiekti:
telefonu: