Kovas, UAB

Įmonės Kovas, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Kovas, UAB

Įmonės adresas:

Gedimino g. 28, LT-21118 Trakai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://kovas.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

181195413

Įmonės PVM kodas:

LT811954113

Įmonės registracijos data:

1991-11-20

Įmonės Kovas, UAB veikla

Įmonė Kovas, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Kovas, UAB:

Įmonės Kovas, UAB juridinio asmens kodas yra 181195413. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1991-11-20

Įmonės Kovas, UAB adresas yra Gedimino g. 28, LT-21118 Trakai. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT811954113.

Su įmone Kovas, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Kovas, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://kovas.lt