Kavali, UAB

Įmonės Kavali, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Kavali, UAB

Įmonės adresas:

Klaipėdos g. 99 K1-2A, LT-37103 Panevėžys (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės kodas:

302560036

Įmonės registracijos data:

2010-11-04

Įmonės Kavali, UAB veikla

Įmonė Kavali, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Kavali, UAB:

Įmonės Kavali, UAB juridinio asmens kodas yra 302560036. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2010-11-04

Įmonės Kavali, UAB adresas yra Klaipėdos g. 99 K1-2A, LT-37103 Panevėžys.