Jūsų servisas, UAB

Įmonės Jūsų servisas, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Jūsų servisas, UAB

Įmonės adresas:

Žirmūnų g. 16-35, LT-09230 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

303317507

Įmonės PVM kodas:

LT100008647516

Įmonės registracijos data:

2014-05-27

Įmonės Jūsų servisas, UAB veikla

Įmonė Jūsų servisas, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Jūsų servisas, UAB:

Įmonės Jūsų servisas, UAB juridinio asmens kodas yra 303317507. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2014-05-27

Įmonės Jūsų servisas, UAB adresas yra Žirmūnų g. 16-35, LT-09230 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100008647516.

Su įmone Jūsų servisas, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: