Jurmedija, UAB

Įmonės Jurmedija, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Jurmedija, UAB

Įmonės adresas:

Lino g. 3, LT-74133 Jurbarkas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

158753498

Įmonės PVM kodas:

LT587534917

Įmonės registracijos data:

2003-01-15

Įmonės Jurmedija, UAB veikla

Įmonė Jurmedija, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Jurmedija, UAB:

Įmonės Jurmedija, UAB juridinio asmens kodas yra 158753498. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2003-01-15

Įmonės Jurmedija, UAB adresas yra Lino g. 3, LT-74133 Jurbarkas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT587534917.

Su įmone Jurmedija, UAB galite susisiekti:
telefonu: