Jono Isajevo IĮ

Įmonės Jono Isajevo IĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Jono Isajevo IĮ

Įmonės adresas:

Gaudžiočių g. 8, Naujoji Akmenė, LT-85111 Akmenės r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

300083294

Įmonės registracijos data:

2005-01-27

Įmonės Jono Isajevo IĮ veikla

Įmonė Jono Isajevo IĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Jono Isajevo IĮ:

Įmonės Jono Isajevo IĮ juridinio asmens kodas yra 300083294. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2005-01-27

Įmonės Jono Isajevo IĮ adresas yra Gaudžiočių g. 8, Naujoji Akmenė, LT-85111 Akmenės r..

Su įmone Jono Isajevo IĮ galite susisiekti:
telefonu: