Jonavos Nita, UAB

Įmonės Jonavos Nita, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Jonavos Nita, UAB

Įmonės adresas:

A.Kulviečio g. 10, -51, LT-55214 Jonava (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

156515249

Įmonės PVM kodas:

LT565152414

Įmonės registracijos data:

1990-12-22

Įmonės Jonavos Nita, UAB veikla

Įmonė Jonavos Nita, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Jonavos Nita, UAB:

Įmonės Jonavos Nita, UAB juridinio asmens kodas yra 156515249. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1990-12-22

Įmonės Jonavos Nita, UAB adresas yra A.Kulviečio g. 10, -51, LT-55214 Jonava. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT565152414.

Su įmone Jonavos Nita, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: