Javinės būstas, UAB

Įmonės Javinės būstas, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Javinės būstas, UAB

Įmonės adresas:

Minijos g. 45, LT-91208 Klaipėda (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300139939

Įmonės PVM kodas:

LT100001842913

Įmonės registracijos data:

2005-08-25

Įmonės Javinės būstas, UAB veikla

Įmonė Javinės būstas, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Javinės būstas, UAB:

Įmonės Javinės būstas, UAB juridinio asmens kodas yra 300139939. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2005-08-25

Įmonės Javinės būstas, UAB adresas yra Minijos g. 45, LT-91208 Klaipėda. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100001842913.

Su įmone Javinės būstas, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: