J. Simonaitienės IĮ

Įmonės J. Simonaitienės IĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

J. Simonaitienės IĮ

Įmonės adresas:

Pievų g. 25, Rokiškis (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

173171448

Įmonės PVM kodas:

LT731714412

Įmonės registracijos data:

1995-03-01

Įmonės J. Simonaitienės IĮ veikla

Įmonė J. Simonaitienės IĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę J. Simonaitienės IĮ:

Įmonės J. Simonaitienės IĮ juridinio asmens kodas yra 173171448. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1995-03-01

Įmonės J. Simonaitienės IĮ adresas yra Pievų g. 25, Rokiškis. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT731714412.

Su įmone J. Simonaitienės IĮ galite susisiekti:
telefonu: