ITL ENERGY, UAB

Įmonės ITL ENERGY, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

ITL ENERGY, UAB

Įmonės adresas:

Pašilės g. 10, Ukmergė (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

302503537

Įmonės PVM kodas:

LT100006109712

Įmonės registracijos data:

2010-04-26

Įmonės ITL ENERGY, UAB veikla

Įmonė ITL ENERGY, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę ITL ENERGY, UAB:

Įmonės ITL ENERGY, UAB juridinio asmens kodas yra 302503537. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2010-04-26

Įmonės ITL ENERGY, UAB adresas yra Pašilės g. 10, Ukmergė. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100006109712.

Su įmone ITL ENERGY, UAB galite susisiekti:
telefonu: