UAB "INN HOUSE"

Įmonės UAB "INN HOUSE" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "INN HOUSE"

Įmonės adresas:

Konstitucijos pr. 7A, LT-09308 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

124910569

Įmonės registracijos data:

1999-05-27

Įmonės UAB "INN HOUSE" veikla

Įmonė UAB "INN HOUSE" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "INN HOUSE":

Įmonės UAB "INN HOUSE" juridinio asmens kodas yra 124910569. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1999-05-27

Įmonės UAB "INN HOUSE" adresas yra Konstitucijos pr. 7A, LT-09308 Vilnius.

Su įmone UAB "INN HOUSE" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: