Inensa, UAB

Įmonės Inensa, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Inensa, UAB

Įmonės adresas:

Baltarusių g. 9, Nemėžis, LT-13262 Vilniaus r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

121412410

Įmonės PVM kodas:

LT214124113

Įmonės registracijos data:

1992-05-22

Įmonės Inensa, UAB veikla

Įmonė Inensa, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Inensa, UAB:

Įmonės Inensa, UAB juridinio asmens kodas yra 121412410. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1992-05-22

Įmonės Inensa, UAB adresas yra Baltarusių g. 9, Nemėžis, LT-13262 Vilniaus r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT214124113.

Su įmone Inensa, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: