Imgalsa, UAB

Įmonės Imgalsa, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Imgalsa, UAB

Įmonės adresas:

Geologų g. 6, LT-02011 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.imgalsa.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

121029287

Įmonės registracijos data:

1991-11-11

Įmonės Imgalsa, UAB veikla

Įmonė Imgalsa, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Imgalsa, UAB:

Įmonės Imgalsa, UAB juridinio asmens kodas yra 121029287. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1991-11-11

Įmonės Imgalsa, UAB adresas yra Geologų g. 6, LT-02011 Vilnius.

Su įmone Imgalsa, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Imgalsa, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.imgalsa.lt