Idėjų Spektras, IĮ

Įmonės Idėjų Spektras, IĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Idėjų Spektras, IĮ

Įmonės adresas:

Gedimino g. 47, LT-44242 Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300520865

Įmonės registracijos data:

2006-01-05

Įmonės Idėjų Spektras, IĮ veikla

Įmonė Idėjų Spektras, IĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Idėjų Spektras, IĮ:

Įmonės Idėjų Spektras, IĮ juridinio asmens kodas yra 300520865. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2006-01-05

Įmonės Idėjų Spektras, IĮ adresas yra Gedimino g. 47, LT-44242 Kaunas.

Su įmone Idėjų Spektras, IĮ galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: