Holding JService, UAB

Įmonės Holding JService, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Holding JService, UAB

Įmonės adresas:

Savanorių pr. 191, LT-02300 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.jacuzziservice.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302144536

Įmonės PVM kodas:

LT100004757013

Įmonės registracijos data:

2008-10-27

Įmonės Holding JService, UAB veikla

Įmonė Holding JService, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Holding JService, UAB:

Įmonės Holding JService, UAB juridinio asmens kodas yra 302144536. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-10-27

Įmonės Holding JService, UAB adresas yra Savanorių pr. 191, LT-02300 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004757013.

Su įmone Holding JService, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Holding JService, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.jacuzziservice.lt