Hidroliuks, UAB

Įmonės Hidroliuks, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Hidroliuks, UAB

Įmonės adresas:

Paltiškių g. 24, LT-47270 Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

300069024

Įmonės PVM kodas:

LT100001336210

Įmonės registracijos data:

2004-11-23

Įmonės Hidroliuks, UAB veikla

Įmonė Hidroliuks, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Hidroliuks, UAB:

Įmonės Hidroliuks, UAB juridinio asmens kodas yra 300069024. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2004-11-23

Įmonės Hidroliuks, UAB adresas yra Paltiškių g. 24, LT-47270 Kaunas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100001336210.

Su įmone Hidroliuks, UAB galite susisiekti:
telefonu: