Gintaro Strautinio IĮ

Įmonės Gintaro Strautinio IĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Gintaro Strautinio IĮ

Įmonės adresas:

K. Šakenio g. 4, Vabalninkas, LT-41338 Biržų r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302560513

Įmonės PVM kodas:

LT100006640911

Įmonės registracijos data:

2010-11-03

Įmonės Gintaro Strautinio IĮ veikla

Įmonė Gintaro Strautinio IĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Gintaro Strautinio IĮ:

Įmonės Gintaro Strautinio IĮ juridinio asmens kodas yra 302560513. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2010-11-03

Įmonės Gintaro Strautinio IĮ adresas yra K. Šakenio g. 4, Vabalninkas, LT-41338 Biržų r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100006640911.

Su įmone Gintaro Strautinio IĮ galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: