UAB "Gamainvesta"

Įmonės UAB "Gamainvesta" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Gamainvesta"

Įmonės adresas:

Verkių g. 29, Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.ogmios.lt

Įmonės kodas:

300621978

Įmonės PVM kodas:

LT100003324117

Įmonės registracijos data:

2006-12-04

Įmonės UAB "Gamainvesta" veikla

Įmonė UAB "Gamainvesta" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Gamainvesta":

Įmonės UAB "Gamainvesta" juridinio asmens kodas yra 300621978. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2006-12-04

Įmonės UAB "Gamainvesta" adresas yra Verkių g. 29, Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100003324117.

Su įmone UAB "Gamainvesta" galite susisiekti:
telefonu:

Apie UAB "Gamainvesta" galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.ogmios.lt