UAB "Forica"

Įmonės UAB "Forica" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Forica"

Įmonės adresas:

Šermukšnių g. 9, LT-91206 Klaipėda (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

302240883

Įmonės PVM kodas:

LT100004391310

Įmonės registracijos data:

2008-11-04

Įmonės UAB "Forica" veikla

Įmonė UAB "Forica" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Forica":

Įmonės UAB "Forica" juridinio asmens kodas yra 302240883. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-11-04

Įmonės UAB "Forica" adresas yra Šermukšnių g. 9, LT-91206 Klaipėda. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004391310.

Su įmone UAB "Forica" galite susisiekti:
telefonu: