Estama, UAB

Įmonės Estama, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Estama, UAB

Įmonės adresas:

Veiverių g. 9B-41, LT-35815 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

303142196

Įmonės PVM kodas:

LT100008027715

Įmonės registracijos data:

2013-09-17

Įmonės Estama, UAB veikla

Įmonė Estama, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Estama, UAB:

Įmonės Estama, UAB juridinio asmens kodas yra 303142196. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2013-09-17

Įmonės Estama, UAB adresas yra Veiverių g. 9B-41, LT-35815 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100008027715.

Su įmone Estama, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: