Emedicina, VŠĮ

Įmonės Emedicina, VŠĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Emedicina, VŠĮ

Įmonės adresas:

J. Basanavičiaus g. 23-13, LT-03108 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.pasveik.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300049630

Įmonės registracijos data:

2004-08-24

Įmonės Emedicina, VŠĮ veikla

Įmonė Emedicina, VŠĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Emedicina, VŠĮ:

Įmonės Emedicina, VŠĮ juridinio asmens kodas yra 300049630. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2004-08-24

Įmonės Emedicina, VŠĮ adresas yra J. Basanavičiaus g. 23-13, LT-03108 Vilnius.

Su įmone Emedicina, VŠĮ galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie Emedicina, VŠĮ galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.pasveik.lt