Egilma, UAB

Įmonės Egilma, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Egilma, UAB

Įmonės adresas:

Senamiesčio a. 3, LT-90162 Plungė (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

170056323

Įmonės PVM kodas:

LT700563219

Įmonės registracijos data:

1996-10-07

Įmonės Egilma, UAB veikla

Įmonė Egilma, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Egilma, UAB:

Įmonės Egilma, UAB juridinio asmens kodas yra 170056323. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1996-10-07

Įmonės Egilma, UAB adresas yra Senamiesčio a. 3, LT-90162 Plungė. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT700563219.

Su įmone Egilma, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: