DotNord, UAB

Įmonės DotNord, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

DotNord, UAB

Įmonės adresas:

Konstitucijos pr. 9-72, Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

301731025

Įmonės registracijos data:

2008-05-15

Įmonės DotNord, UAB veikla

Įmonė DotNord, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę DotNord, UAB:

Įmonės DotNord, UAB juridinio asmens kodas yra 301731025. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-05-15

Įmonės DotNord, UAB adresas yra Konstitucijos pr. 9-72, Vilnius.

Su įmone DotNord, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: