Dikalis, UAB

Įmonės Dikalis, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Dikalis, UAB

Įmonės adresas:

Justiniškių g. 117-30, LT-05245 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

124371755

Įmonės PVM kodas:

LT243717515

Įmonės Dikalis, UAB veikla

Įmonė Dikalis, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Dikalis, UAB:

Įmonės Dikalis, UAB juridinio asmens kodas yra 124371755.

Įmonės Dikalis, UAB adresas yra Justiniškių g. 117-30, LT-05245 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT243717515.

Su įmone Dikalis, UAB galite susisiekti:
telefonu: