Digama, UAB

Įmonės Digama, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Digama, UAB

Įmonės adresas:

Maišiagalos g. 15, Sudervės k., LT-14201 Vilniaus r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

302765379

Įmonės PVM kodas:

LT100006797911

Įmonės registracijos data:

2012-04-17

Įmonės Digama, UAB veikla

Įmonė Digama, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Digama, UAB:

Įmonės Digama, UAB juridinio asmens kodas yra 302765379. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2012-04-17

Įmonės Digama, UAB adresas yra Maišiagalos g. 15, Sudervės k., LT-14201 Vilniaus r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100006797911.

Su įmone Digama, UAB galite susisiekti:
telefonu: