Deveikio IĮ

Įmonės Deveikio IĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Deveikio IĮ

Įmonės adresas:

Jovariškių k., Trakų sen., Trakų r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

181259079

Įmonės PVM kodas:

LT812590716

Įmonės registracijos data:

1993-05-19

Įmonės Deveikio IĮ veikla

Įmonė Deveikio IĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Deveikio IĮ:

Įmonės Deveikio IĮ juridinio asmens kodas yra 181259079. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1993-05-19

Įmonės Deveikio IĮ adresas yra Jovariškių k., Trakų sen., Trakų r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT812590716.

Su įmone Deveikio IĮ galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: