UAB "Dercus"

Įmonės UAB "Dercus" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Dercus"

Įmonės adresas:

G. D. Kuverto g. 8-1, LT-93123 Neringa (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.dercus.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

141863125

Įmonės PVM kodas:

LT100008025818

Įmonės registracijos data:

1999-10-04

Įmonės UAB "Dercus" veikla

Įmonė UAB "Dercus" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Dercus":

Įmonės UAB "Dercus" juridinio asmens kodas yra 141863125. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1999-10-04

Įmonės UAB "Dercus" adresas yra G. D. Kuverto g. 8-1, LT-93123 Neringa. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100008025818.

Su įmone UAB "Dercus" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie UAB "Dercus" galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.dercus.lt