Delaris, UAB

Įmonės Delaris, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Delaris, UAB

Įmonės adresas:

Statybininkų g. 3-16, LT-31137 Visaginas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

303193874

Įmonės PVM kodas:

LT100008216218

Įmonės registracijos data:

2013-11-25

Įmonės Delaris, UAB veikla

Įmonė Delaris, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Delaris, UAB:

Įmonės Delaris, UAB juridinio asmens kodas yra 303193874. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2013-11-25

Įmonės Delaris, UAB adresas yra Statybininkų g. 3-16, LT-31137 Visaginas. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100008216218.

Su įmone Delaris, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: