DARBONA, IĮ

Įmonės DARBONA, IĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

DARBONA, IĮ

Įmonės adresas:

Vilniaus g. 72, LT-76283 Šiauliai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.darbona.lt

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

145143452

Įmonės PVM kodas:

LT451434515

Įmonės registracijos data:

1995-08-02

Įmonės DARBONA, IĮ veikla

Įmonė DARBONA, IĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę DARBONA, IĮ:

Įmonės DARBONA, IĮ juridinio asmens kodas yra 145143452. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1995-08-02

Įmonės DARBONA, IĮ adresas yra Vilniaus g. 72, LT-76283 Šiauliai. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT451434515.

Su įmone DARBONA, IĮ galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie DARBONA, IĮ galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.darbona.lt