D. Račkauskienės IĮ

Įmonės D. Račkauskienės IĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

D. Račkauskienės IĮ

Įmonės adresas:

Bažnyčios g. 17, LT-89232 Mažeikiai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

166744171

Įmonės PVM kodas:

LT667441716

Įmonės registracijos data:

1994-08-09

Įmonės D. Račkauskienės IĮ veikla

Įmonė D. Račkauskienės IĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę D. Račkauskienės IĮ:

Įmonės D. Račkauskienės IĮ juridinio asmens kodas yra 166744171. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1994-08-09

Įmonės D. Račkauskienės IĮ adresas yra Bažnyčios g. 17, LT-89232 Mažeikiai. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT667441716.

Su įmone D. Račkauskienės IĮ galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: