AB "Dainavos Siuvimas"

Įmonės AB "Dainavos Siuvimas" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

AB "Dainavos Siuvimas"

Įmonės adresas:

Ulonų g. 16, Alytus (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302443061

Įmonės PVM kodas:

LT100004932313

Įmonės registracijos data:

2009-10-01

Įmonės AB "Dainavos Siuvimas" veikla

Įmonė AB "Dainavos Siuvimas" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę AB "Dainavos Siuvimas":

Įmonės AB "Dainavos Siuvimas" juridinio asmens kodas yra 302443061. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2009-10-01

Įmonės AB "Dainavos Siuvimas" adresas yra Ulonų g. 16, Alytus. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004932313.

Su įmone AB "Dainavos Siuvimas" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: