Čeversa, A. Čepo Įmonė

Įmonės Čeversa, A. Čepo Įmonė duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Čeversa, A. Čepo Įmonė

Įmonės adresas:

Jaunimo g. 28, LT-20143 Ukmergė (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

182831024

Įmonės PVM kodas:

LT828310219

Įmonės registracijos data:

1993-09-30

Įmonės Čeversa, A. Čepo Įmonė veikla

Įmonė Čeversa, A. Čepo Įmonė veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Čeversa, A. Čepo Įmonė:

Įmonės Čeversa, A. Čepo Įmonė juridinio asmens kodas yra 182831024. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1993-09-30

Įmonės Čeversa, A. Čepo Įmonė adresas yra Jaunimo g. 28, LT-20143 Ukmergė. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT828310219.

Su įmone Čeversa, A. Čepo Įmonė galite susisiekti:
telefonu: